İstanbul Havalimanı Vip Araç Kiralama

4k-transfer-vip-minibus3

İstanbul Atatürk Havalimanı, ülkemizde bugüne kadar açılmış olan havalimanları arasında en çok uçuş alan havalimanı olma özelliğine sahiptir. İstanbul Atatürk Havalimanı 3 Mart 2019 tarihi itibari ile tüm uçuşlarını yapımı 3 yıl süren dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğine sahip İstanbul Havalimanı aracılığı ile yapacaktır.

İstanbul Havalimanı Vip Araç Kiralama şirketi olarak hizmet verme yetkisine sahip olan 4K Transfer firmamız 6 yıldır vip trasnfer hizmetleri vermektedir. Bu bağlamda İstanbul Havalimanı içerisinde bulunan en büyük transfer firması olan firmamız filosuna 10 yeni araç eklemiş olup toplam araç sayısını 40 Vip Mercedes Benz Vito’ya yükseltmiştir. Araçlarımız 2018-2019 model olup özel vip dizayn şeklinde tasarlanmıştır. Araçlarımız içerisinde İngilizce bilen uzman sertifikasına sahip şoförlerimiz ile İstanbul Havalimanı transferlerinizi gönül rahatlığı ile yapmanızı sağlıyoruz.

7/24 saat hizmet veren firmamız İstanbul Havalimanı Vip Araç Kiralama şirketleri bağlamında Havalimanında sürekli hizmet veren tek firmadır. Aşağıda bulunan Telefon ve Whatsapp butonları aracılığı ile uçuşundan 30 dakika önce rezervasyon yapmanız yeterlidir 7/24 destek veren iletişim hattımız ve İngilizce bilen personelimiz ile havalimanı transferlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebiliyoruz.

Kalacağınız otelden havalimanına transfer veya havalimanından kalacağınız otele transferlerinizi gerçekleştirirken sizlerin yapması gereken sadece 30 dakika öncesinden bizlerle irtibata geçip rezervasyon yapmanız.

Bu içeriğimizi okuyan kullanıcılarımıza öneri içeriklerimiz;

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir